Kwiaciarnia Finezja - Gorzów Wielkopolski i okolice


Boże Narodzenie

Magia świąt

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas zasługujący na równie wyjątkowe dekoracje.

Wśród nich pierwsze miejsce zajmuje oczywiście choinka, mieniąca się światłem lampek i uginająca od przepychu bombek i innych ozdób.

Wspaniałym jej uzupełnieniem będzie elegancki stroik ze świecami na świąteczny stół, który sprawi, że spożywane  przy nim posiłki staną się jeszcze bardziej wyjątkowe, a spotkania z bliskimi na długo zapadną w naszą pamięć.

Dekoracje te mogą być  wykonane zarówno ze sztucznych materiałów, żywych kwiatów, jaki i z użyciem roślin doniczkowych które jak np. Gwiazda betlejemska, czyli Poinsettia, już od wielu lat uznawane są za symbol świąt.

 Coraz bardziej popularne stają się u nas również wianki adwentowe i dekoracyjne wianki na drzwi, witające już na progu  naszych gości i wprowadzające w bożonarodzeniowy nastrój.

Takiej właśnie atmosfery, pełnej radości, miłości i spokoju w pięknym otoczeniu życzy Wam Kwiaciarnia Finezja Gorzów Wlkp. Chętnie zadbamy o to, aby magia świąt zawitała do Waszych domów.

Wiemy  też, że niestety nie zawsze ten wyjątkowy czas można spędzić z najbliższymi.  Miłą niespodzianką będą dla nich na pewno  świeże kwiaty i kompozycje, które nasz kurier kwiatowy dostarczy w Waszym imieniu pod wskazany adres. 

Oferujemy też dekoracyjne pakowanie prezentów, które na pewno ułatwi przedświąteczne przygotowania i sprawi, że wybrane przez Was upominki będą cieszyć oczy jeszcze na długo zanim zaświeci na niebie pierwsza gwiazdka i będzie można przystąpić do otwierania zgromadzonych pod choinką paczek.


Galeria zdjęć